Izby a apartmány

Príchod
Odchod
Počet osôb
Apartmán Junior
€59 / noc
5.0/5
Priestranný a elegantný apartmán Junior je jedinečný. Salónik s bronzovým krbom ponúka dokonalý priestor na chvíle oddychu. Materiály zahŕňajú masívne drevo, bronz, mramor a kožušiny. Farby sa vyznačujú jemnými odtieňmi, ako je slonovinová, sivá a krémová.
Plocha: 29m2
Spálne: 2
Max. počet osôb: 8
Saténový apartmán
€89 / noc
0.0/5
Priestranný, ale aj napriek tomu útulný apartmán Satin má všetko, čo na svoj oddych potrebujete. Apartmán je vybavený všetkým potrebným príslušenstvom, aby bol váš pobyt čo najpohodlnejší. K dispozícii sú dve oddelené spálne, každá s vlastnou TV a šatníkom. Kuchyňa je plne vybavená chladničkou a rúrou, čo vám uľahčí prípravu jedál, ak nemáte chuť na stravovanie mimo apartmánu.
Plocha: 49m2
Spálne: 2
Max. počet osôb: 6
Dvojlôžková izba
€99 / noc
0.0/5
Apartmán Pearl je malý, ale pohodlný a vďaka otvorenému dizajnu pôsobí priestranne. V obývacej izbe sú dve pohovky a kreslo, ako aj konferenčný stolík a príručný stolík, na ktorý si môžete odložiť poháre na víno alebo občerstvenie. Je tu veľa okien, ktoré prepúšťajú množstvo prirodzeného svetla počas celého dňa.
Plocha: 54m2
Spálne: 1
Max. počet osôb: 5
Prezidentský apartmán
€249 / noc
0.0/5
Náš prezidentský apartmán je najelegantnejší a najpriestrannejší apartmán, aký máme v ponuke. S tromi kúpeľňami, tromi spálňami a útulnou terasou je ideálny pre páry alebo rodiny s deťmi, ktoré si potrebujú oddýchnuť od ruchu mesta.
Plocha: 1023m2
Spálne: 3
Max. počet osôb: 6